Fyllinge, Halmstads kommun

Fyllinge; Villor; Par/Kedje/Radhus; Fritidshus

Hus till salu - Fyllinge, Halmstads kommun

Sortera på

5 bostäder till salu

3 dagar

5 rum kedjehus på Braxenvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 1
5 rum kedjehus på Braxenvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 2
5 rum kedjehus på Braxenvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 3
5 rum kedjehus på Braxenvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 4
5 rum kedjehus på Braxenvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 16:00

Braxenvägen 10

Radhus
Fyllinge, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad
2 695 000 kr
117 + 38 m²
5 rum
6 238 kr/mån
23 034 kr/m²

Varmt välkomna till attraktiva Fyllinge! Här har de nuvarande ägarna älskat att bo. Braxenvägen 10 bjuder på rejäla umgängesytor med snyggt kök som samspelar med vardagsrum som i sin tur samspelar med vinterträdgård. Utanför dörren väntar ett familjevänligt område med lekplats alldeles i närheten. På bekvämt gång-/cykelavstånd finner vi köpcentret Hallarna och trevliga promenadstråk året runt.…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad

8 dagar

4 rum radhus på Klackens Kortgränd 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 1
4 rum radhus på Klackens Kortgränd 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 2
4 rum radhus på Klackens Kortgränd 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 3
4 rum radhus på Klackens Kortgränd 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 4
4 rum radhus på Klackens Kortgränd 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 5
Tor 14 maj kl 16:10

Klackens Kortgränd 10

Radhus
Fyllinge, Halmstads kommun
Mäklarhuset Halmstad
2 900 000 kr
134 + 10 m²
4 rum
402 m² tomt

Klackens Kortgränd 10 är ett prydligt och fräscht radhus om 134 kvm på alltid lika populära Klackens område med sina gränder och skiftande blandning av villor, bostadsrätter samt hyreshus. Redan på framsidan får man ett fint intryckt med den stenlagda entrén, uteplatsen och en härliga grönska nu när våren är på intågande. Invändigt har man på entréplanet samlat de sociala ytorna - stilrent snyggt…

Premium
Energieffektiv
Mäklarhuset Halmstad
Mäklarhuset Halmstad

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

13 dagar

5 rum villa på Terriervägen 27 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 1
5 rum villa på Terriervägen 27 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 2
5 rum villa på Terriervägen 27 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 3
5 rum villa på Terriervägen 27 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 4
5 rum villa på Terriervägen 27 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Terriervägen 27

Villa
Fyllinge, Halmstads kommun
Svenska Mäklarhuset Halmstad
4 695 000 kr
124 + 28 m²
5 rum
618 m² tomt

Välkomna till Terriervägen 27 – Ett mycket tilltalande boende i populära och barnvänliga Fyllinge. Här bor ni i ett lugnt och omtyckt område med närhet till natur, skolor, lekplatser och cykelvägar. Dessutom ligger Köpcentrumet Hallarna endast en kort bit bort, vilket ger enkel tillgång till shopping, service och restauranger. Denna välplanerade enplansvillan erbjuder en modern och energismart…

Premium
Energieffektiv
Svenska Mäklarhuset Halmstad
Svenska Mäklarhuset Halmstad

17 dagar

4 rum parhus på Sikvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 1
4 rum parhus på Sikvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 2
4 rum parhus på Sikvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 3
4 rum parhus på Sikvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 4
4 rum parhus på Sikvägen 10 Fyllinge, Halmstads kommun - bild 5

Sikvägen 10

Radhus
Fyllinge, Halmstads kommun
MOHV Halmstad
2 595 000 kr
88 m²
4 rum
vån 1/1
4 963 kr/mån
29 489 kr/m²

Kan detta vara ditt nästa hem? Här får du chansen att flytta in i en ljus och välplanerad bostadsrätt i parhusstil, uppförd 2020/2021, vilket betyder att allt fortfarande känns fräscht och modernt. Hörnläget i föreningen är optimalt och gör att ljuset kommer in från flera håll genom hela bostaden. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en naturlig mötesplats för familj och…

Premium
Uteplats
MOHV Halmstad
MOHV Halmstad

Mars 2026

villa på Gamla Prästvägen 24A Snöstorp - Stenalyckan, Halmstads kommun - bild 1
villa på Gamla Prästvägen 24A Snöstorp - Stenalyckan, Halmstads kommun - bild 2
villa på Gamla Prästvägen 24A Snöstorp - Stenalyckan, Halmstads kommun - bild 3
villa på Gamla Prästvägen 24A Snöstorp - Stenalyckan, Halmstads kommun - bild 4
villa på Gamla Prästvägen 24A Snöstorp - Stenalyckan, Halmstads kommun - bild 5

Gamla Prästvägen 24A

Villa
Snöstorp - Stenalyckan, Halmstads kommun
Fastighetsbyrån Halmstad
5 950 000 kr
155 m²
1 182 m² tomt

Med ett alldeles förträffligt läge intill Fylleån och med närhet till all slags service finner du nu denna mycket fräscha och välplanerade 1½-plansvilla i vinkel. Huset bjuder på trevliga umgängesytor och en häftig planlösning som passar såväl den lilla som stora familjen. Genom åren har huset och dess byggnader genomgått omfattande renoveringar. Smakfullt renoverat kök, helkaklade badrum samt…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Halmstad
Fastighetsbyrån Halmstad

Visar alla 5

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området