Nattsländevägen, Eskilstuna kommun
Nattsländevägen; Villor; Par/Kedje/Radhus; Fritidshus
Hus till salu - Nattsländevägen, Eskilstuna kommun
broker-tip 1 av 1
Mars 2026

Nattsländevägen 36
Odlaren, Eskilstuna kommun
2 650 000 kr
112 m²
4 rum
5 972 kr/mån
23 661 kr/m²
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Eskilstuna
Februari 2026
Nattsländevägen 7
Odlaren, Eskilstuna kommun
2 450 000 kr
112 m²
4 rum
6 255 kr/mån
21 875 kr/m²
Varmt välkomna till Nattsländevägen 7 och ett mycket trivsamt och välplanerat radhus i lugna omgivningar. Här erbjuds ett modernt och tilltalande boende i två plan. Ett perfekt alternativ till villa i ett lugnt område och med närhet till centrum, skolor och hela stadens utbud. Denna bostad disponeras över 114 kvm med en genomtänkt planlösning. Entréplan erbjuder ett modernt och stilfullt kök i…
Premium
Energieffektiv
LF Fastighetsförmedling Eskilstuna
Visar alla 2