Wrangelsgatan, Helsingborgs kommun

Wrangelsgatan

Bostäder till salu - Wrangelsgatan, Helsingborgs kommun

Sortera på

2 bostäder till salu

5 dagar

2 rum lägenhet på Wrangelsgatan 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Wrangelsgatan 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Wrangelsgatan 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Wrangelsgatan 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Wrangelsgatan 12 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Wrangelsgatan 12

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
Andersson o Co Fastighetsförmedling
1 995 000 kr
61 m²
2 rum
vån 5/5
4 130 kr/mån
32 705 kr/m²

Välkommen till denna stilrena och ljusa tvåa på attraktiva Tågaborg! Här bor du i ett trivsamt hem med fina materialval, generöst ljusinsläpp och genomtänkt planlösning. Lägenheten erbjuder ett ljust kök med plats för matbord, ett luftigt vardagsrum med gott om utrymme för både soffgrupp och matplats samt ett rofyllt sovrum med god förvaring bakom skjutdörrar. Det fina badrummet är utrustat med…

Premium
Andersson o Co Fastighetsförmedling
Andersson o Co Fastighetsförmedling

April 2026

1 rum lägenhet på Wrangelsgatan 6 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Wrangelsgatan 6 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Wrangelsgatan 6 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Wrangelsgatan 6 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Wrangelsgatan 6 Tågaborg, Helsingborgs kommun - bild 5

Wrangelsgatan 6

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
3etage Fastighetsmäklare
895 000 kr
23 m²
1 rum
vån 1/4
2 098 kr/mån
38 913 kr/m²

Charmig och smart planerad enrumslägenhet i attraktivt område Denna yteffektiva enrumslägenhet om 23 kvm erbjuder ett modernt och bekvämt boende med genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter tas till vara. Här finns allt du behöver i ett kompakt och funktionellt format – ett ljust allrum med plats för både säng och mindre sittgrupp, ett stilrent pentry med god förvaring samt ett fräscht…

Premium
Hiss
3etage Fastighetsmäklare
3etage Fastighetsmäklare

Visar alla 2

I närheten av din sökning

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet