Hemse, Gotlands kommun

Hemse

Bostäder till salu - Hemse, Gotlands kommun

Sortera på

3 bostäder till salu

13 dagar

3 rum lägenhet på Asarvegatan 186 Hemse, Gotlands kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Asarvegatan 186 Hemse, Gotlands kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Asarvegatan 186 Hemse, Gotlands kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Asarvegatan 186 Hemse, Gotlands kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Asarvegatan 186 Hemse, Gotlands kommun - bild 5

Asarvegatan 186

Lägenhet
Hemse, Gotlands kommun
Bjurfors Gotland
790 000 kr
81,5 m²
3 rum
vån 2/2
5 532 kr/mån
9 693 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade trea om 81,5 kvm på populära Asarve i Hemse – ett bekvämt boende i hjärtat av södra Gotland! Här erbjuds en ljus och rymlig lägenhet med genomtänkt planlösning och gott om plats för både familjeliv och sociala stunder. Bostaden rymmer två rogivande sovrum samt ett generöst vardagsrum med utgång till en härlig balkong i soligt söderläge – den…

Premium
Balkong
Bjurfors Gotland
Bjurfors Gotland

19 dagar

2 rum lägenhet på Asarvegatan 104 Hemse, Gotlands kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Asarvegatan 104 Hemse, Gotlands kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Asarvegatan 104 Hemse, Gotlands kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Asarvegatan 104 Hemse, Gotlands kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Asarvegatan 104 Hemse, Gotlands kommun - bild 5
Fre 15 maj

Asarvegatan 104

Lägenhet
Hemse, Gotlands kommun
Home by Dean fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
67 m²
2 rum
vån 2/2
4 857 kr/mån

Varmt välkommen till denna hemtrevliga bostadsrätt, belägen i ett lugnt och centralt läge på Hemse. Här erbjuds en trevlig lägenhet om två rum och kök, med badrum och ett eget praktiskt förråd. Den stora balkongen, som du når direkt från vardagsrummet, blir en perfekt plats för avkoppling och umgänge under årets alla säsonger. Här kan du njuta av solen och den trivsamma atmosfären. Föreningen är…

Premium
Balkong
Home by Dean fastighetsförmedling
Home by Dean fastighetsförmedling

Spara din sökning

... och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka sökning

Återvänder du ofta till samma sökning?

Spara din sökning och få notiser eller mail när nya bostäder dyker upp!

Bevaka den här sökningen

Januari 2026

Hemse, Gotlands kommun
Tor 14 maj kl 11:30

Asarvegatan 134

Lägenhet
Hemse, Gotlands kommun
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
795 000 kr
77,5 m²
3 rum
vån 1/2
5 225 kr/mån
10 258 kr/m²
Uteplats
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby
LF Fastighetsförmedling Gotland - Visby

Visar alla 3

Kommande nybyggen i området

Artiklar från Hemnet