Slutpris

Björkvägen 6

Villa

Villa - Ardala, Skara kommun - Såld 07 april 2026

Logotyp av Broberg Mäkleri AB
Logotyp av Broberg Mäkleri AB
Slutpris1 625 000 kr

Utgångspris

1 595 000 kr

Prisutveckling

+30 000 kr (+2 %)

Bostadstyp

Villa

Upplåtelseform

Äganderätt

Antal rum

4 rum

Boarea

108 m²

Biarea

8 m²

Tomtarea

1 104 m²

Byggår

1970

Driftskostnad

30 492 kr/år

Antal besök

3 222

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (7 april 2026)

Kontakta mäklaren

Lisa WejshagBroberg Mäkleri AB
Lisa Wejshag

Karta

Slutpriser för liknande bostäder