Slutpris

Fjätursvägen 8B

Radhus

Parhus - Sollentuna, Sollentuna kommun - Såld 26 november 2024

Logotyp av TF Real Estate Agency AB
Slutpris6 195 000 kr

Pris per kvadratmeter

41 026 kr/m²

Utgångspris

6 195 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

6 rum

Boarea

151 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Byggår

2021

Avgift

7 792 kr/mån

Driftskostnad

16 700 kr/år

Antal besök

2 464

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (26 november 2024)

Kontakta mäklaren

Frida ElmbroTF Real Estate Agency AB
Frida Elmbro

Karta

Slutpriser för liknande bostäder