Slutpris

Lillhagsvägen 16

Radhus

Parhus - Rydbo Saltsjöbad, Österåkers kommun - Såld 29 september 2021

Logotyp av Fastighetsbyrån Åkersberga
Slutpris4 450 000 kr

Pris per kvadratmeter

34 496 kr/m²

Utgångspris

4 450 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

6 rum

Boarea

129 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2019

Avgift

5 278 kr/mån

Antal besök

4 793

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 september 2021)

Kontakta mäklaren

Richard SärnerFastighetsbyrån Åkersberga
Richard Särner
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder