Slutpris

Snoilskyvägen 26

Radhus

Radhus - Kungsholmen, Stockholms kommun - Såld 28 oktober 2025

Logotyp av Historiska Hem
Logotyp av Historiska Hem
Slutpris15 050 000 kr

Pris per kvadratmeter

144 712 kr/m²

Utgångspris

15 000 000 kr

Prisutveckling

+50 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

6 rum

Boarea

104 m²

Biarea

17 m²

Uteplats

Ja

Våning

1, hiss finns ej

Byggår

1935

Avgift

5 483 kr/mån

Driftskostnad

15 000 kr/år

Antal besök

48 906

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Adam SmithHistoriska Hem
Adam Smith
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder