Slutpris

Gudö ekväg 34A

Radhus

Parhus - Gudö, Haninge kommun - Såld 31 januari 2026

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Haninge
Slutpris4 895 000 kr

Pris per kvadratmeter

33 759 kr/m²

Utgångspris

4 895 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

6 rum

Boarea

145 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2015

Avgift

8 707 kr/mån

Driftskostnad

23 892 kr/år

Antal besök

6 079

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (31 januari 2026)

Kontakta mäklaren

Jennifer HertzmanSvenska Mäklarhuset Haninge
Jennifer Hertzman
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder