Slutpris

Solfagravägen 42S

Radhus

Radhus - Centrala Huddinge, Huddinge kommun - Såld 22 april 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Huddinge
Slutpris5 650 000 kr

Pris per kvadratmeter

36 688 kr/m²

Utgångspris

5 650 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

6 rum

Boarea

154 m²

Biarea

17 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2026

Avgift

5 500 kr/mån

Driftskostnad

204 kr/år

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 april 2026)

Kontakta mäklaren

Moussa El MasriFastighetsbyrån Huddinge
Moussa El Masri
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder