Slutpris

Vikhems bygata 46

Radhus

Radhus - Vikhem, Staffanstorps kommun - Såld 24 september 2025

Logotyp av Bjurfors Staffanstorp
Slutpris3 595 000 kr

Pris per kvadratmeter

33 287 kr/m²

Utgångspris

3 595 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

108 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2018

Avgift

5 820 kr/mån

Driftskostnad

16 800 kr/år

Antal besök

3 069

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (24 september 2025)

Kontakta mäklaren

Michelle KorénBjurfors Staffanstorp
Michelle Korén
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder