Slutpris

Ulsavilagatan 3F

Radhus

Radhus - Norra Ormesta, Örebro kommun - Såld 16 januari 2026

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris3 100 000 kr

Pris per kvadratmeter

27 482 kr/m²

Utgångspris

3 100 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

112,8 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2017

Avgift

6 797 kr/mån

Driftskostnad

25 127 kr/år

Antal besök

1 252

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (16 januari 2026)

Kontakta mäklaren

Lisa KungErik Olsson Fastighetsförmedling
Lisa Kung

Karta

Slutpriser för liknande bostäder