Slutpris

Basilikagränd 15

Radhus

Radhus - Centrala Tyresö, Tyresö kommun - Såld 19 mars 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Tyresö
Slutpris4 900 000 kr

Pris per kvadratmeter

45 794 kr/m²

Utgångspris

4 895 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

107 m²

Biarea

22 m²

Byggår

2022

Avgift

6 584 kr/mån

Driftskostnad

20 000 kr/år

Antal besök

6 813

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (19 mars 2025)

Kontakta mäklaren

Kim EkholmFastighetsbyrån Tyresö
Kim Ekholm
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder