Slutpris

Smedtorpsvägen 5A

Radhus

Radhus - Björnö, Norrtälje kommun - Såld 22 oktober 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Slutpris3 900 000 kr

Pris per kvadratmeter

28 676 kr/m²

Utgångspris

3 895 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

136 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2018

Avgift

5 910 kr/mån

Driftskostnad

38 400 kr/år

Antal besök

5 152

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Lucas ErikssonLF Fastighetsförmedling Norrtälje - Roslagen
Lucas Eriksson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder