Slutpris

Johan Marméns väg 45

Radhus

Parhus - Alunda, Östhammars kommun - Såld 23 juni 2022

Logotyp av Notar Mäklare Uppsala
Slutpris1 295 000 kr

Pris per kvadratmeter

10 747 kr/m²

Utgångspris

1 295 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

120,5 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Avgift

7 207 kr/mån

Antal besök

2 960

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (23 juni 2022)

Kontakta mäklarkontoret

Notar Mäklare Uppsala
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024

Karta

Slutpriser för liknande bostäder