Slutpris

Troxhammar byväg 31B

Radhus

Parhus - Troxhammar, Ekerö kommun - Såld 26 augusti 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Ekerö
Slutpris3 900 000 kr

Pris per kvadratmeter

44 318 kr/m²

Utgångspris

3 900 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

88 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2024

Avgift

4 865 kr/mån

Driftskostnad

19 800 kr/år

Antal besök

3 724

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (26 augusti 2025)

Kontakta mäklaren

Philip DrouggeLF Fastighetsförmedling Ekerö
Philip Drougge

Karta

Slutpriser för liknande bostäder