Slutpris

Rådjursstigen 29

Radhus

Par-/kedje-/radhus - Töjnan, Sollentuna kommun - Såld 24 augusti 2013

Logotyp av Bjurfors Sollentuna
Slutpris2 795 000 kr

Pris per kvadratmeter

29 734 kr/m²

Utgångspris

2 795 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Par-/kedje-/radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

94 m²

Byggår

1965

Avgift

4 084 kr/mån

Driftskostnad

6 600 kr/år

Antal besök

1 686

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (24 augusti 2013)

Kontakta mäklarkontoret

Bjurfors Sollentuna
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder