Slutpris

Eksta Enebacken 7

Radhus

Parhus - Södra Gotland, Gotlands kommun - Såld 16 mars 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Gotland
Logotyp av Fastighetsbyrån Gotland
Slutpris950 000 kr

Pris per kvadratmeter

8 190 kr/m²

Utgångspris

950 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

116 m²

Uteplats

Ja

Byggår

1992

Avgift

7 610 kr/mån

Driftskostnad

8 531 kr/år

Antal besök

1 708

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (16 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Joacim di CorsiFastighetsbyrån Gotland
Joacim di Corsi
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder