Slutpris

Mossvägen 3

Radhus

Radhus - Södermalm, Lycksele kommun - Såld 17 oktober 2025

Logotyp av Mäklarhuset Lycksele
Slutpris850 000 kr

Pris per kvadratmeter

7 246 kr/m²

Utgångspris

850 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

117,3 m²

Balkong

Ja

Byggår

1959

Avgift

4 695 kr/mån

Driftskostnad

4 980 kr/år

Antal besök

1 851

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (17 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Linda TossmanMäklarhuset Lycksele
Linda Tossman

Karta

Slutpriser för liknande bostäder