Slutpris

Lövsångarvägen 22A

Radhus

Parhus - Margretelund, Österåkers kommun - Såld 26 september 2025

Logotyp av MOHV Österåker
Slutpris3 495 000 kr

Pris per kvadratmeter

32 664 kr/m²

Utgångspris

3 495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

107 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2023

Avgift

5 626 kr/mån

Driftskostnad

26 520 kr/år

Antal besök

1 142

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (26 september 2025)

Kontakta mäklaren

Monika SöderströmMOHV Österåker
Monika Söderström

Karta

Slutpriser för liknande bostäder