Slutpris

Pettersgatan 27

Radhus

Radhus - Kumla, Kumla kommun - Såld 05 december 2022

Logotyp av Fastighetsbyrån Kumla
Slutpris1 595 000 kr

Pris per kvadratmeter

14 837 kr/m²

Utgångspris

1 595 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

107,5 m²

Avgift

4 703 kr/mån

Driftskostnad

28 689 kr/år

Antal besök

3 630

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (5 december 2022)

Kontakta mäklaren

Jesper GelinFastighetsbyrån Kumla
Jesper Gelin
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder