Slutpris
Folksångsgatan 137
Radhus - Kastanjegården, Malmö kommun - Såld 29 november 2023
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris1 895 000 kr
Pris per kvadratmeter
15 792 kr/m²
Utgångspris
1 895 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
120 m²
Uteplats
Ja
Byggår
1984
Avgift
6 971 kr/mån
Antal besök
3 736
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025