Slutpris

Slåttervägen 6B

Radhus

Radhus - Höjersdal, Gävle kommun - Såld 20 februari 2026

Logotyp av Bergmans mäklarbyrå AB
Logotyp av Bergmans mäklarbyrå AB
Slutpris2 675 000 kr

Pris per kvadratmeter

27 408 kr/m²

Utgångspris

2 675 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

97,6 m²

Biarea

45 m²

Byggår

1968

Avgift

5 900 kr/mån

Antal besök

2 910

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 februari 2026)

Kontakta mäklaren

Eva-Karin BergmanBergmans mäklarbyrå AB
Eva-Karin Bergman

Karta

Slutpriser för liknande bostäder