Slutpris
Russvägen 13
Parhus - Hisings Kärra, Göteborgs kommun - Såld 26 februari 2025
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris3 495 000 kr
Pris per kvadratmeter
34 950 kr/m²
Utgångspris
3 495 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Parhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
100 m²
Uteplats
Ja
Byggår
1997
Avgift
6 645 kr/mån
Driftskostnad
32 400 kr/år
Antal besök
1 863
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025