Slutpris

Slånbärsvägen 5 A

Radhus

Parhus - Hasslö, Karlskrona kommun - Såld 29 april 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Karlskrona
Logotyp av Fastighetsbyrån Karlskrona
Slutpris1 795 000 kr

Pris per kvadratmeter

15 746 kr/m²

Utgångspris

1 795 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

114 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2007

Avgift

6 000 kr/mån

Driftskostnad

37 700 kr/år

Antal besök

2 007

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 april 2026)

Kontakta mäklaren

Anton NylanderFastighetsbyrån Karlskrona
Anton Nylander
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder