Slutpris

Vega allé 6

Radhus

Radhus - Haninge Vega, Haninge kommun - Såld 10 april 2026

Logotyp av HusmanHagberg Haninge
Logotyp av HusmanHagberg Haninge
Slutpris4 395 000 kr

Pris per kvadratmeter

43 950 kr/m²

Utgångspris

4 395 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

100 m²

Biarea

3,2 m²

Uteplats

Ja

Byggår

2022

Avgift

4 880 kr/mån

Driftskostnad

36 624 kr/år

Antal besök

3 382

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (10 april 2026)

Kontakta mäklaren

Mats LundbergHusmanHagberg Haninge
Mats Lundberg

Karta

Slutpriser för liknande bostäder