Slutpris
Bigården 98
Radhus - Göta, Lilla Edets kommun - Såld 30 januari 2026
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris1 495 000 kr
Pris per kvadratmeter
15 178 kr/m²
Utgångspris
1 495 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
98,5 m²
Byggår
1974
Avgift
7 111 kr/mån
Driftskostnad
26 000 kr/år
Antal besök
891
Finalist
Årets Mäklarföretag
Guldhemmet 2025