Slutpris

Malörtsgatan 122

Radhus

Radhus - Gårdsten, Göteborgs kommun - Såld 25 februari 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Slutpris2 000 000 kr

Pris per kvadratmeter

16 529 kr/m²

Utgångspris

1 995 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

121 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Byggår

1982

Avgift

7 018 kr/mån

Driftskostnad

12 000 kr/år

Antal besök

4 995

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (25 februari 2026)

Kontakta mäklaren

Lovisa HägermalmLF Fastighetsförmedling Göteborg Nordost
Lovisa Hägermalm

Karta

Slutpriser för liknande bostäder