Slutpris

Fernes Gränd 1E

Radhus

Radhus - Centrum, Hudiksvalls kommun - Såld 14 april 2026

Logotyp av Hälsinglands Fastighetsmäklare
Logotyp av Hälsinglands Fastighetsmäklare
Slutpris2 650 000 kr

Pris per kvadratmeter

26 238 kr/m²

Utgångspris

2 650 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

101 m²

Uteplats

Ja

Avgift

8 380 kr/mån

Driftskostnad

11 781 kr/år

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 april 2026)

Kontakta mäklaren

Olivia MansnerusHälsinglands Fastighetsmäklare
Olivia Mansnerus

Karta

Slutpriser för liknande bostäder