Slutpris

Gnejsvägen 30

Radhus

Parhus - Bålsta - Skörby, Håbo kommun - Såld 25 juli 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Bålsta
Slutpris2 700 000 kr

Pris per kvadratmeter

34 264 kr/m²

Utgångspris

2 700 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

78,8 m²

Uteplats

Ja

Byggår

1991

Avgift

4 426 kr/mån

Driftskostnad

32 264 kr/år

Antal besök

2 318

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (25 juli 2025)

Kontakta mäklaren

Karolin TorstenssonFastighetsbyrån Bålsta
Karolin Torstensson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder