Slutpris

Klorofyllgången 14C

Radhus

Radhus - Åkeshall, Ystads kommun - Såld 14 januari 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Ystad
Logotyp av Fastighetsbyrån Ystad
Slutpris1 995 000 kr

Pris per kvadratmeter

18 645 kr/m²

Utgångspris

1 995 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

107 m²

Uteplats

Ja

Byggår

1989

Avgift

7 986 kr/mån

Driftskostnad

24 430 kr/år

Antal besök

3 994

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 januari 2026)

Kontakta mäklaren

Malin BrönjemarkFastighetsbyrån Ystad
Malin Brönjemark
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder