Slutpris

Bildhuggarevägen 63

Radhus

Radhus - Söndrum / Bäckagård, Halmstads kommun - Såld 10 juli 2023

Logotyp av Mäklarhuset Halmstad
Slutpris3 195 000 kr

Pris per kvadratmeter

38 963 kr/m²

Utgångspris

3 195 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

82 m²

Byggår

1978

Avgift

2 873 kr/mån

Driftskostnad

22 236 kr/år

Antal besök

3 599

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (10 juli 2023)

Kontakta mäklaren

Tommy KarlssonMäklarhuset Halmstad
Tommy Karlsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder