Slutpris

Midvintergatan 48

Radhus

Radhus - Skultuna, Västerås kommun - Såld 31 oktober 2025

Logotyp av Bjurfors Västerås
Slutpris1 700 000 kr

Pris per kvadratmeter

21 519 kr/m²

Utgångspris

1 695 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

79 m²

Uteplats

Ja

Våning

1 av 1, hiss finns ej

Byggår

1989

Avgift

5 006 kr/mån

Driftskostnad

21 060 kr/år

Antal besök

1 725

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (31 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Helena AngermundBjurfors Västerås
Helena Angermund
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder