Slutpris
Bella Vista-Vägen 51
Radhus - Hittarp, Helsingborgs kommun - Såld 08 juli 2025

1/24

Slutpris3 850 000 kr
Pris per kvadratmeter
35 648 kr/m²
Utgångspris
4 500 000 kr
Prisutveckling
-650 000 kr (-14 %)
Bostadstyp
Radhus
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
108 m²
Balkong
Ja
Uteplats
Ja
Avgift
6 330 kr/mån
Driftskostnad
7 200 kr/år
Antal besök
2 460