Slutpris

Stiernhööksvägen 3B

Radhus

Radhus - Haga, Falu kommun - Såld 16 april 2025

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Falun
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Falun
Slutpris2 900 000 kr

Pris per kvadratmeter

36 709 kr/m²

Utgångspris

2 900 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Radhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

79 m²

Biarea

39 m²

Byggår

1949

Avgift

6 606 kr/mån

Driftskostnad

8 808 kr/år

Antal besök

4 387

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (16 april 2025)

Kontakta mäklaren

Helena LeonardssonSvensk Fastighetsförmedling Falun
Helena Leonardsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder