Slutpris

Pilevallen 31

Radhus

Parhus - Arlöv, Burlövs kommun - Såld 16 januari 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Burlöv
Logotyp av Fastighetsbyrån Burlöv
Slutpris2 195 000 kr

Pris per kvadratmeter

32 958 kr/m²

Utgångspris

2 195 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Parhus

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

66,6 m²

Uteplats

Ja

Byggår

1999

Avgift

5 589 kr/mån

Driftskostnad

23 720 kr/år

Antal besök

5 934

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (16 januari 2025)

Kontakta mäklaren

Carl HorvathFastighetsbyrån Burlöv
Carl Horvath
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder