Slutpris

Persgatan 3

Lägenhet

Lägenhet - Oskarström, Halmstads kommun - Såld 11 april 2025

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Halmstad
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Halmstad
Slutpris1 450 000 kr

Pris per kvadratmeter

10 469 kr/m²

Utgångspris

1 450 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

6 rum

Boarea

138,5 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1982

Avgift

8 331 kr/mån

Driftskostnad

42 075 kr/år

Antal besök

575

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (11 april 2025)

Kontakta mäklaren

Emir AljaafSvenska Mäklarhuset Halmstad
Emir Aljaaf
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder