Slutpris

Museigatan 1

Lägenhet

Lägenhet - Jönköping City, Jönköpings kommun - Såld 05 juni 2025

Logotyp av Västanhem
Logotyp av Västanhem
Slutpris3 950 000 kr

Pris per kvadratmeter

29 259 kr/m²

Utgångspris

3 950 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

6 rum

Boarea

135 m²

Balkong

Nej

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1984

Avgift

7 462 kr/mån

Driftskostnad

6 000 kr/år

Antal besök

2 619

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (5 juni 2025)

Kontakta mäklaren

Johan MarklundVästanhem
Johan Marklund

Karta

Slutpriser för liknande bostäder