Slutpris

Österväg 18E

Lägenhet

Lägenhet - Visby, Gotlands kommun - Såld 09 november 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Gotland
Slutpris3 250 000 kr

Pris per kvadratmeter

36 272 kr/m²

Utgångspris

3 250 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

89,6 m²

Byggår

1945

Avgift

4 969 kr/mån

Driftskostnad

10 187 kr/år

Antal besök

16 191

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (9 november 2025)

Kontakta mäklaren

Fredrik DahmFastighetsbyrån Gotland
Fredrik Dahm
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder