Slutpris

Karlavagnsgränd 37

Lägenhet

Lägenhet - Skälby, Järfälla kommun - Såld 18 mars 2025

Logotyp av Mäklarringen Järfälla
Slutpris4 190 000 kr

Pris per kvadratmeter

39 159 kr/m²

Utgångspris

4 190 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

107 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Byggår

1998

Avgift

6 491 kr/mån

Driftskostnad

17 518 kr/år

Antal besök

669

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (18 mars 2025)

Kontakta mäklaren

Camilla LindqvistMäklarringen Järfälla
Camilla Lindqvist

Karta

Slutpriser för liknande bostäder