Slutpris

Brf Mosåsviken 2 Lgh. 41

Lägenhet

Lägenhet - Mosås, Örebro kommun - Såld 05 maj 2017

Logotyp av Fastighetsbyrån Örebro
Slutpris2 245 000 kr

Pris per kvadratmeter

16 630 kr/m²

Utgångspris

2 245 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

135 m²

Byggår

2017

Avgift

5 481 kr/mån

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (5 maj 2017)

Kontakta mäklarkontoret

Fastighetsbyrån Örebro
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder