Slutpris

Kläppgatan 1230F

Lägenhet

Lägenhet - Kläppen, Sälen, Malung-Sälens kommun - Såld 25 november 2025

Logotyp av Sälenmäklaren AB
Logotyp av Sälenmäklaren AB
Slutpris4 980 000 kr

Pris per kvadratmeter

51 875 kr/m²

Utgångspris

4 995 000 kr

Prisutveckling

-15 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

96 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

2021

Avgift

5 215 kr/mån

Driftskostnad

14 856 kr/år

Antal besök

670

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (25 november 2025)

Kontakta mäklaren

Anne-Mari BackjanisSälenmäklaren AB
Anne-Mari Backjanis

Karta

Slutpriser för liknande bostäder