Slutpris

Teknikvägen 45

Lägenhet

Lägenhet - Kallhäll, Järfälla kommun - Såld 10 mars 2026

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Slutpris2 695 000 kr

Pris per kvadratmeter

16 791 kr/m²

Utgångspris

2 695 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

160,5 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Byggår

1980

Avgift

10 926 kr/mån

Antal besök

2 555

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (10 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Mathias LagerströmSvensk Fastighetsförmedling Järfälla
Mathias Lagerström

Karta

Slutpriser för liknande bostäder