Slutpris

Hästhagsterrassen 10

Lägenhet

Lägenhet - Hästhagen, Värmdö kommun - Såld 10 februari 2023

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Värmdö
Slutpris4 595 000 kr

Pris per kvadratmeter

32 589 kr/m²

Utgångspris

4 595 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

141 m²

Biarea

20 m²

Balkong

Ja

Uteplats

Ja

Byggår

1952

Avgift

7 721 kr/mån

Driftskostnad

936 kr/år

Antal besök

1 611

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (10 februari 2023)

Kontakta mäklarkontoret

LF Fastighetsförmedling Värmdö

Karta

Slutpriser för liknande bostäder