Slutpris

Ersbodavägen 54

Lägenhet

Lägenhet - Ersboda, Umeå kommun - Såld 06 november 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Umeå
Logotyp av Fastighetsbyrån Umeå
Slutpris1 495 000 kr

Pris per kvadratmeter

13 348 kr/m²

Utgångspris

1 495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

112 m²

Uteplats

Ja

Byggår

1991

Avgift

7 541 kr/mån

Driftskostnad

6 651 kr/år

Antal besök

1 466

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (6 november 2025)

Kontakta mäklaren

Joakim AnderssonFastighetsbyrån Umeå
Joakim Andersson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder