Slutpris

Engelbrektsgatan 6, 3 tr

Lägenhet

Lägenhet - Centralt, Väster, Gävle kommun - Såld 03 oktober 2014

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling
Slutpris2 500 000 kr

Pris per kvadratmeter

16 667 kr/m²

Utgångspris

2 500 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

150 m²

Byggår

1898

Avgift

7 455 kr/mån

Antal besök

5 221

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 oktober 2014)

Kontakta mäklaren

Linus LindqvistSvensk Fastighetsförmedling
Linus Lindqvist

Karta

Slutpriser för liknande bostäder