Slutpris

Fregattvägen 8

Lägenhet

Lägenhet - Bodal, Lidingö kommun - Såld 03 oktober 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Lidingö
Slutpris7 295 000 kr

Pris per kvadratmeter

57 897 kr/m²

Utgångspris

7 295 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

126 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 12, hiss finns

Byggår

1960

Avgift

5 574 kr/mån

Antal besök

5 281

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Helena Prahl ClaessonSkandiaMäklarna Lidingö
Helena Prahl Claesson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder