Slutpris

Alphyddevägen 63, 4tr

Lägenhet

Lägenhet - Alphyddan, Nacka kommun - Såld 10 november 2020

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Nacka
Slutpris6 850 000 kr

Pris per kvadratmeter

53 516 kr/m²

Utgångspris

6 850 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

5 rum

Boarea

128 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 11, hiss finns

Byggår

1965

Avgift

5 664 kr/mån

Driftskostnad

6 600 kr/år

Antal besök

6 283

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (10 november 2020)

Kontakta mäklarkontoret

LF Fastighetsförmedling Nacka

Karta

Slutpriser för liknande bostäder