Slutpris

Odlingsgatan 70

Lägenhet

Lägenhet - Ytterby, Kungälvs kommun - Såld 07 maj 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Kungälv
Slutpris2 750 000 kr

Pris per kvadratmeter

35 256 kr/m²

Utgångspris

2 750 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

78 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 2, hiss finns ej

Byggår

2019

Avgift

6 537 kr/mån

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (7 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Mathilda HanssonLF Fastighetsförmedling Kungälv
Mathilda Hansson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder