Slutpris

Kulfångsgatan 2, 1 tr

Lägenhet

Lägenhet - Vendelsömalm, Haninge kommun - Såld 08 augusti 2024

Logotyp av MOHV Haninge
Logotyp av MOHV Haninge
Slutpris2 600 000 kr

Pris per kvadratmeter

23 963 kr/m²

Utgångspris

2 600 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

108,5 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 5, hiss finns

Byggår

1993

Avgift

6 924 kr/mån

Driftskostnad

10 556 kr/år

Antal besök

7 695

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 augusti 2024)

Kontakta mäklaren

Sofia BrantingMOHV Haninge
Sofia Branting

Karta

Slutpriser för liknande bostäder